ANU-Animals Need Us
Bine a-ti venit in forumul nostru.! Din partea administratorilor si moderatorilor iti dorim o navigare placuta, si in cazul in care nu esti inregistrat, te invitam sa te alaturi ca Membru iubitor de animale Smile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ANU-Animals Need Us
Bine a-ti venit in forumul nostru.! Din partea administratorilor si moderatorilor iti dorim o navigare placuta, si in cazul in care nu esti inregistrat, te invitam sa te alaturi ca Membru iubitor de animale Smile
ANU-Animals Need Us
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cont bancar si date <<<-contact->>>

-Maxima Importanta-
<---Colaboram cu:--->

Adopta si ajuta animalele
Bookmarking social

Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Adopta si ajuta animalele! pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa ANU-Animals Need Us pe site-ul dvs. de bookmarking social

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov!

In jos

S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov! Empty S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov!

Mesaj  linuta21 Lun Ian 10, 2011 11:31 pm

Sa pierdut in Brasov , a sarit gardul de la noua familie adoptiva . Domnii stau in zona Centru Civic , Va rugam daca il vedeti sunati la 0765484485!!!
Este mascul , prietenos si neagresiv.
Are in jur de 3 ani, raspunde la numele de Duki este cuminte si ascultator !
S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov! 16273512678846738623710

S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov! 16518312678790405296010

S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov! 56915840

linuta21
linuta21
Moderator
Moderator

feminin Pesti Mesaje : 296
Puncte de merit : 5446
Reputatie : 0
Data nasterii : 21/02/1985
Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Brasov

Sus In jos

S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov! Empty Laura Zizilas!

Mesaj  linuta21 Mar Ian 11, 2011 12:12 am

Acest catel s`a pierdut in data de 10 Ian 2011 in Brasov, zona Centrul Civic. Cei ce l`au adoptat din Predeal nu s`au gandit ca ar putea sari gardul si nu l`au legat... Acum el este singur si speriat pe strazile din Brasov, fara un acoperis deasupra capulu...i sau si mai rau la hingheri. Va rog frumos daca il vedeti sunati de urgenta la nr de tel 0765484485 Alexandra. Ca semne particulare catelul este un exemlar foarte mare, cu mult peste talia unui husky, nu are blanita ingrijta deoarece nu au apucat sa ii faca baie, are scaieti pe el si prin coada, este foarte bland (eu care`l vazusem prima data l`am intors pe dos, l`am enervat la maxim si dadea ca prostu din coada la mine) Va rog frumos daca il vedeti, anuntati`o pe Alexandra ca il recupereze. Imobilizati`l pana la venirea stapanilor. SE OFERA RECOMPENSA!!!!!!
linuta21
linuta21
Moderator
Moderator

feminin Pesti Mesaje : 296
Puncte de merit : 5446
Reputatie : 0
Data nasterii : 21/02/1985
Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Brasov

Sus In jos

S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov! Empty Alexandra Florea

Mesaj  linuta21 Mar Ian 11, 2011 8:34 pm

S-a gasit catelul!!!!!!
"S-a gasit catelul ....URAAAAAAAA.....era pe calea bucuresti in Brasov ....miii de multumiri celor care au dat Share si ne-au ajutat ...domnu care la adoptat sa dus dupa el sa il ia de la persoana pe care ma sunat ca la gasit si la dus acasa ( Calin , baiatul unui preot) si cand la vazut catelul pe domnu care la adoptat a sarit cu labutele pe el si la pupat ...era foarte fericit...la dus acasa si a zis ca il baga in garaj .....dupa dezamagirea si tristetea prin care a trecut ...sper sa il mai vrea pe Duki ...incercam sa il convingem sa faca gardu mai mare ...eu si amicu meu (adica nepotul lui ) va rugam sa ne tineti pumnii.....omu care la adoptat este o persoana buna si iubitoare si doreste sa ofere catelului tot ce e mai bun . VA MUTLTUMIM !!! Dumnezeu sa va ajute ....avem nevoie pe lume de oameni buni ca voi !!!"
S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov! 16382312690662737442110

linuta21
linuta21
Moderator
Moderator

feminin Pesti Mesaje : 296
Puncte de merit : 5446
Reputatie : 0
Data nasterii : 21/02/1985
Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Brasov

Sus In jos

S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov! Empty Re: S-a pierdut Malamut de Alaska in Brasov!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum