ANU-Animals Need Us
Bine a-ti venit in forumul nostru.! Din partea administratorilor si moderatorilor iti dorim o navigare placuta, si in cazul in care nu esti inregistrat, te invitam sa te alaturi ca Membru iubitor de animale Smile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ANU-Animals Need Us
Bine a-ti venit in forumul nostru.! Din partea administratorilor si moderatorilor iti dorim o navigare placuta, si in cazul in care nu esti inregistrat, te invitam sa te alaturi ca Membru iubitor de animale Smile
ANU-Animals Need Us
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cont bancar si date <<<-contact->>>

-Maxima Importanta-
<---Colaboram cu:--->

Adopta si ajuta animalele
Bookmarking social

Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Adopta si ajuta animalele! pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa ANU-Animals Need Us pe site-ul dvs. de bookmarking social

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



urgent !!!!!catelusa caniche talie medie neagra

2 participanți

In jos

urgent !!!!!catelusa caniche talie medie neagra Empty urgent !!!!!catelusa caniche talie medie neagra

Mesaj  amibelle Mier Dec 29, 2010 3:02 am

am gasit in constanta zona trocadero o catelusa caniche talie medie neagra, este foarte cuminte si iubitoare, e cam latoasa semn ca a fost pierduta sau abandonata mai de mult. ii caut urgent stapanii sau o familie care sa o adopte deoarece am un caine si un motan si nu pot sa o tin prea mult. tel:0732855708

amibelle

feminin Leu Mesaje : 1
Puncte de merit : 4883
Reputatie : 0
Data nasterii : 12/08/1985
Data de inscriere : 29/12/2010
Varsta : 38

Sus In jos

urgent !!!!!catelusa caniche talie medie neagra Empty Re: urgent !!!!!catelusa caniche talie medie neagra

Mesaj  linuta21 Mier Dec 29, 2010 10:58 pm

Ar fii de mare ajutor daca ai avea o poza cu micuta.Poate o recunoaste cine a pierdut-o!
linuta21
linuta21
Moderator
Moderator

feminin Pesti Mesaje : 296
Puncte de merit : 5439
Reputatie : 0
Data nasterii : 21/02/1985
Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Brasov

Sus In jos

urgent !!!!!catelusa caniche talie medie neagra Empty Re: urgent !!!!!catelusa caniche talie medie neagra

Mesaj  linuta21 Vin Mar 25, 2011 12:24 am

Buna as vrea sa staiu daca acest anunt mai este valabil.
Multumesc
linuta21
linuta21
Moderator
Moderator

feminin Pesti Mesaje : 296
Puncte de merit : 5439
Reputatie : 0
Data nasterii : 21/02/1985
Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Brasov

Sus In jos

urgent !!!!!catelusa caniche talie medie neagra Empty Re: urgent !!!!!catelusa caniche talie medie neagra

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum