ANU-Animals Need Us
Bine a-ti venit in forumul nostru.! Din partea administratorilor si moderatorilor iti dorim o navigare placuta, si in cazul in care nu esti inregistrat, te invitam sa te alaturi ca Membru iubitor de animale Smile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ANU-Animals Need Us
Bine a-ti venit in forumul nostru.! Din partea administratorilor si moderatorilor iti dorim o navigare placuta, si in cazul in care nu esti inregistrat, te invitam sa te alaturi ca Membru iubitor de animale Smile
ANU-Animals Need Us
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cont bancar si date <<<-contact->>>

-Maxima Importanta-
<---Colaboram cu:--->

Adopta si ajuta animalele
Bookmarking social

Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Adopta si ajuta animalele! pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa ANU-Animals Need Us pe site-ul dvs. de bookmarking social

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Catel paralizat are nevoie de ajutor

In jos

Catel paralizat are nevoie de ajutor Empty Catel paralizat are nevoie de ajutor

Mesaj  AlisNegru Mar Iul 26, 2011 9:59 am

Eu ma numesc "Tiganu' "si am o poveste trista:...am avut un stapan timp de 2 ani ,dupa care stapana a murit si mostenitorii m-au alungat de acasa impreuna cu fratele meu LABRADOR . Acum am gasit o stapana care are grija de amandoi dar mai are in ingrijire alti 40 de "copii" abandonati la fel ca noi. Stapana face sacrificii sa ne dea de mancare din putinul ei salariu de vanzatoare si ii este imposibil sa mai faca fata si cu ingrijirea la un medic daca mie sau celorlalti frati ni s-ar intampla ceva. Eu acum din pacate sunt paralizat de membrele inferioare din cauza unui om cu suflet rau care m-a lovit cu o teava. Stapana mea timp de 2 saptamani de cand sunt in suferinta ma priveste neputincioasa fiindca e prea saraca si nu ma poate duce la un medic. De aceea va rog pe dumneavoastra, celor carora va este mila de mine , sa ma ajutat cu cat puteti pentru a ma putea bucura si eu de viata in continuare si sa alerg si eu la fel ca fratii mei . Mentionez ca am doar 4 ani. Va multumesc. Date de contact: Alis nr tel : 0762119312

AlisNegru

feminin Rac Mesaje : 1
Puncte de merit : 4684
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/07/1970
Data de inscriere : 26/07/2011
Varsta : 53

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum